Mimar Ayça Kadıoğlu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1997 mezunudur ve mimarlık, iç mimarlık ile mobilya tasarımı alanlarında uzmanlaşmıştır.

Kurucusu ve yöneticisi olduğu  mimarlık şirketinde, 20 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımı ile endüstri, yeni teknolojiler, sanat ve mimarlık disiplinleri arasında çözümlemeler geliştirmeye odaklanarak projeler hayata geçirmektedir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde aldığı sanat ağırlıklı mimarlık eğitiminin izleri farklı ölçeklerdeki projelerinde dikkat çekmekte ve çeşitli türlerde geliştirdiği projelerinde sanat tutkusu ağırlıklı olarak kendini göstermektedir.

Ayça Kadıoğlu Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde mimari tasarım stüdyo yürütücülüğü yapmaktadır.nispetiye caddesi
etiler apartmanı 
no 104 
b blok daire 13
34337 
etiler istanbul

+90 212 2652565
+90 530 4420642

info@aycakadioglu.com
product@aycakadioglu.com
Jival Pırlanta

yıl: 2013

konsept tasarım & iç mimari proje 
lokasyon: tüm mağazalar
tip : mağaza

Jival Diamond markası için tasarlanan bu sade – şık  mağaza tasarımında ana nötr renk fon olarak kullanılarak  detaylarla desteklenmiştir. Ana tasarım kararı olarak mekanı sade bırakıp sergilenen ürünleri ön plana çıkarmak hedeflenmiştir. Yerde kullanılan halı, kumaş döşemeler ve parlak lake dolaplar.

Tasarımdaki sadeliğin yanı sıra vitrinde ve iç mekandaki detaylarda kullanılan fenimen renkler ve malzemelerle şıklık sağlanmıştır.