Mimar Ayça Kadıoğlu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1997 mezunudur ve mimarlık, iç mimarlık ile mobilya tasarımı alanlarında uzmanlaşmıştır.

Kurucusu ve yöneticisi olduğu  mimarlık şirketinde, 20 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımı ile endüstri, yeni teknolojiler, sanat ve mimarlık disiplinleri arasında çözümlemeler geliştirmeye odaklanarak projeler hayata geçirmektedir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde aldığı sanat ağırlıklı mimarlık eğitiminin izleri farklı ölçeklerdeki projelerinde dikkat çekmekte ve çeşitli türlerde geliştirdiği projelerinde sanat tutkusu ağırlıklı olarak kendini göstermektedir.

Ayça Kadıoğlu Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde mimari tasarım stüdyo yürütücülüğü yapmaktadır.nispetiye caddesi
etiler apartmanı 
no 104 
b blok daire 13
34337 
etiler istanbul

+90 212 2652565
+90 530 4420642

info@aycakadioglu.com
product@aycakadioglu.com
Blue Diamond

yıl: 2013

konsept tasarım & iç mimari proje 
lokasyon: tüm mağazalar
tip : mağaza

Blue Diamond markası için tasarlanan bu mağaza tasarımında davetkar yumuşak renkler ve parlak metalik detaylar dikkat çekmektedir. Yumuşak renkler, yansıma ve şeffaflık.

Tavana boydan boya asılan yuvarlak formlu metal plakalardan oluşan aydınlatma sistemi ve ve vitrindeki yer alan silindirik metal aydınlatmalar tasarımı tamamlayıcı ana elemanlardır. 

İç mekanda kullanılan malzemelerle yaratılan yansıma ve şeffaflık duvarda yer alan füme aynalar ve boydan boya cam vitrinler ile desteklenmiştir.